Odporučenie pečiatky známemu
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Pečiatka pre profesionálov

Podľa vedcov už prvá civilizácia používala pečiatky a tie sa zachovali až dodnes. Samozrejme, za tie roky sa výrazne zmenil nielen používaný materiál, spôsob ich výroby, ale aj dizajn.

V minulosti ju používali na značenie zvierat, zvieracích koží či dobytka. Neskôr slúžili na overovanie pravosti dokumentov, na uzatváranie listín - spolu s pečatným voskom či na overovanie pravosti poslov. Istý čas boli dokonca moderné pečatné prstene, ktoré sa dedili z otca na syna. Samozrejme, patrili len tým najmocnejším a najbohatším. Pečiatka v tej dome obsahovala najmä erb rodu. Dnes sa používajú snáď v každom úrade, každej firme, inštitúcii. Slúžia na overovanie pravosti dokumentov, ale aj na zdobenie listín, napríklad diplomov. Dnes však poznáme ja pečiatky Bratislava umelecké a ako detské hračky, pretože podporujú motoriku a fantáziu detí.

My vám však ponúkame výsledný produkt pre profesionálov, ktoré sa nezasekávajú a nezadrhávajú. Sú to tie najkvalitnejšie a svetoznáme značky Trodat, Colop, Wagraf, Deskmate a Traxx. Všetky sú známe svojim pevným obalom a silnou konštrukciou. Ich moderný, ale najmä funkčný dizajn, ľahká údržba a doplnenie atramentu sú len ich plusom. Rovnako sú tieto spoločnosti známe aj svojim kladným prístupom k životnému prostrediu. Ako prvá z nich prišla s výrobou „zelenej“ ekologickej pečiatky práve spoločnosť Colop, ktorá za ňu dostala aj certifikát ISO 14001 - environmentálny manažment. Nasledovali ju však aj ostatné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú výrobou a dnes už dostanete len pečiatky vyrábané z recyklovaných materiálov a technológiou, ktorá nezaťažuje životné prostredie.

E-shop pečiatky Bratislava kladie dôraz na funkčnosť a presnosť

Výroba je proces, ktorý dnes už nezaťažuje životné prostredie. Obal či puzdra sa vyrábajú z tvrdených plastov, vnútorné konštrukcie sú z kvalitných kovov a nezasekávajú sa. Obal prešiel tiež mnohými vylepšeniami, napríklad dostal protišmykové úchytky, takže sa na papieri a ani v ruke nešmýka. Taktiež je puzdro pečiatky stavané tak, aby sa ľahko udržiavalo čisté a rýchlo sa otváralo pre ľahké doplnenie atramentu. Výroba u nás spočíva vo vyrezaní - vygravírovaní textu, loga či piktogramu do špeciálneho puzdra. Gravírovanie je technika, pri ktorej sa do materiálov ako guma, plast, sklo, plexisklo, papier, drevo či textil vyrýva text, obrázok či dokonca fotografia. Práve preto sa dnes gravírovanie robí pomocou počítača a laserového lúča. Laserový lúč je presný, dá sa nastaviť sila a rýchlosť vyrezávania. Výroba či skôr vyrezanie textu do gumy je s touto technológiou veľmi rýchla, ale zároveň presná. Odtlačok je tak na papieri veľmi dobre čitateľný.

Keď si u nás vyberiete z množstva ponúkaných druhov, typov a farieb - zadáte nám požadovaný text, sme schopní vám produkt odoslať do 24 hodín od objednávky. Dokážeme to práve vďaka technológii, pri ktorej používame počítač a laser. Výroba pre nás znamená finálne dokončenie pečiatky pre klienta. Naše produkty sú profesionálnym pracovným nástrojom pre každodenné používanie.

Pečiatky
Reklama
Gravírovanie
Výroba reklamy
Prečo kúpiť pečiatky na e-peciatky.sk
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: