Odporučenie pečiatky známemu
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Najkvalitnejšie pečiatky sú z mesta Bratislava

Na našej stránke vám ponúkame značky, ktoré poznajú na celom svete. To však nie je dôvod, prečo sme si vybrali práve tieto druhy. Ide totiž o produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale najmä spoľahlivé. Sú to značky Trodat, Colop, Wagraf, Deskmate či Traxx.

Pečiatky Bratislava vás nesklamú ani pri vysokej pracovnej záťaži, majú moderný dizajn, pevné puzdrá, kvalitnú konštrukciu, prijateľnú cenu a dokonca ani technológia ich výroby nezaťažuje životné prostredie. Ak ste moderná firma, ktorá kráča s dobou a pracuje s profesionálmi, tak si vyberte značky Trodat, Colop, Wagraf, Deskmate alebo Traxx a budete pracovať s profesionálnymi produktami.

Mať kvalitu, ktorá sa nezasekáva a nezadrháva je snom každého, kto dennodenne pracuje s razítkom. Musí byť ako každá pracovná pomôcka kvalitná a spoľahlivá. Značka Trodat takou presne je. Trodat je totiž značka, ktorá vznikla už v roku 1912 vo Viedni. Má nielen dlhú tradíciu, ale za tie roky prešla aj mnohými vylepšeniami. Dnes patrí firma Trodat k najpredávanejším pečiatkam na svete.
Nijako za ňou, najmä čo sa týka kvality, nezaostáva ani značka Colop. Táto značka je známa kvalitnými a dizajnovo zaujímavými produktami. Colop dnes nájdete vo viac ako 120 krajinách sveta. Wagraf je značka, ktorá má dlhú životnosť. Pokiaľ však chcete niečo extra, táto značka ponúka i vreckové pečiatky Bratislava. Aj Deskmate patria k najkvalitnejším na svete. Majú nielen pevné telo, ale najmä spoľahlivú konštrukciu, ktorá sa vyrába z kvalitných vysokopevných plastov. Aj výroba Traxx prešla niekoľkými zmenami a môžeme povedať, že sa smelo zaradili k významným výrobcom týchto pracovných pomôcok.

U nás si však môžete vybrať aj pečiatku drevenú. Výroba tej drevenej začala už pred mnohými rokmi. Síce ich najprv vyrábali z kostí zvierat, neskôr z kovu, ale mnoho rokov to bolo práve drevo, ktoré slúžilo na ručnú výrobu. Samozrejme, drevo musí byť tvrdé a správne ošetrené. Takto vám vydrží aj mnohotisíc orazení. Potrebujete k nej však externú podušku naplnenú atramentom. Samonamáčacie plastové pečiatky majú túto podušku zabudovanú do tela strojčeka. Toto je práve rozdiel a výhoda, že neprídete do kontaktu s atramentom. Samozrejme, atrament môžete dopĺňať, čím si predĺžite jej životnosť, avšak technológia je navrhnutá tak, aby sa dali veľmi ľahko a rýchlo otvoriť.

Prvá samofarbiaca pečiatka bola vyrobená v roku 1976 a prakticky okamžite sa stala veľkým hitom. Na trh ju priniesla spoločnosť Trodat a v roku 1999 predala 100 milióntu samofarbiacu Trodatku.

Postup a výroba vo firme Pečiatky Bratislava

Výroba je proces, ktorý nechávame na odborníkov. U nás spočíva výroba vo vygravírovaní textu do špeciálne gumy. Pokiaľ si u nás vyberiete druh, veľkosť či farbu a zadáte nám požadovaný text, my už len pripravíme grafický návrh, ktorý po odsúhlasení zadáme do počítača. Počítač pracuje pri výrobe s laserom. Laserovým lúčom vyreže - vygravíruje požadovaný text do špeciálnej gumy. Následne vyrezanú gumu osadíme do srojčeka a výroba je ukončená. Pečiatky vám okamžite odosielame, takže ich môžete mať v rukách už do 24 hodín od objednávky.

Pečiatky
Reklama
Gravírovanie
Výroba reklamy
Prečo kúpiť pečiatky na e-peciatky.sk
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: